Úvodní strana » O nás

O nás

Nestátní zdravotnické zařízení rehabilitační a fyzikální medicíny plaveckého stadionu v Praze Podolí poskytuje léčbu pacientům pojišťoven: 111, 207, 211 a všem samoplátcům.

Odborné zaměření pracoviště je určené pro léčbu chorob pohybového ústrojí, včetně stavů po operacích a úrazech končetin a páteře. Z neurologických chorob léčíme především poruchy periferního neuronu končetin a mimických svalů. Sledujeme poruchy správného držení páteře všech věkových kategorií včetně prevence léčby skolióz. Specialitou pracoviště je léčba dětí s poruchou motoriky po rané dětské mozkové obrně Vojtovou metodou.

Skupinová rehabilitační cvičení jsou určena nemocným s vertebrogenními obtížemi a seniorům v rámci prevence a léčby polymorbidních obtíží.

Léčbu zajišťuje tým odborných pracovníků včetně rehabilitačního lékaře s mnohaletými zkušenostmi z klinické praxe ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Technické vybavení pracoviště zajišťuje cílenou elektroléčbu, ultrazvuk, rázovou vlnu a vodoléčbu jako formu předehřátí před pohybovou léčbou.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po  

Út - Pá

So - Ne

-

7:00 - 16:30

7:00 - 15:30

ZAVŘENO

-

KONTAKTUJTE NÁS

+420 241 431 713

OBJEDNAT SE
SMLUVNÍ
PARTNEŘI